Veembroederhof 203

1019 HD Amsterdam · Oostelijk Havengebied

Vraagprijs € 599.000 k.k.

  • 73 m²
  • 3 kamers
  • 2 slaapkamers
  • Energielabel A++

Wonen aan het water, met de stad om de hoek en de rust van het Oostelijk Havengebied binnen handbereik. Welkom aan de Veembroederhof 203, een ruim 3-kamerappartement van 73 m² op de vierde en tevens hoogste verdieping van het lager gelegen deel van appartementengebouw Cacao. Een licht en ruim huis op een plek waar historische pakhuizen en moderne architectuur elkaar afwisselen. Ik nodig je graag uit voor een bezichtiging.

Het appartement

Met de lift ga je naar de vierde verdieping, waar een verzorgde entree je ontvangt. Bij binnenkomst in het appartement stap je een ruime hal in, met genoeg plek voor een garderobe.

De woonkamer is lekker ruim en loopt over in een open keuken. De keuken is voorzien van een afzuigkap, een keramische kookplaat, een oven, een vaatwasser en een koelkast met vriezer. Alles wat je nodig hebt, netjes bij elkaar.

De woning heeft houten kozijnen met dubbel glas (HR++) en een warmteterugwinningsinstallatie, vloerverwarming en wordt verwarmd via stadswarmte. Met een energielabel A++ is deze woning comfortabel en zuinig tegelijk.

Het appartement heeft twee slaapkamers. De eerste is groot genoeg voor een tweepersoonsbed met een kastenwand. De tweede is zeer riant en door de hoekligging heerlijk licht. Hier is ruimte voor een tweepersoonsbed, een kastenwand én een ruime werkplek.

De badkamer is uitgevoerd met een donkere vloertegel en een grote witte wandtegel, en heeft een wastafelmeubel, een ligbad, een aparte douche en een toilet. Daarnaast is er een inpandige berging met aansluiting voor de wasmachine, en een apart tweede toilet. Beneden in het gebouw hoort een eigen berging bij de woning.

De omgeving

Veembroederhof ligt midden in het Oostelijk Havengebied, tussen het IJ en het centrum van Amsterdam, een buurt met een bijzondere mix van historische pakhuizen en moderne architectuur langs brede kades. Op loopafstand vind je het Muziekgebouw aan 't IJ, het Bimhuis, Pakhuis de Zwijger, Pakhuis Wilhelmina en de Passenger Terminal, en bij Hotel Jakarta kun je aanschuiven bij restaurant Malabar. Een stukje verder liggen de Oostelijke Handelskade met de Openbare Bibliotheek, het Conservatorium, Nemo en het Scheepvaartmuseum. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar winkelcentrum Brazilië, met diverse supermarkten, speciaalzaken en een wekelijkse biologische markt. Ook sportschool Train More zit op enkele honderden meters afstand, en liefhebbers van het water genieten hier volop van varen, zwemmen of ontspannen langs de kade.

De bereikbaarheid is uitstekend. Binnen enkele minuten fiets je naar het centrum, tram 26 en bus 48 stoppen voor de deur richting Amsterdam Centraal en IJburg, en met de auto zijn de A1, A2 en Ring A10 snel bereikbaar via de IJtunnel of Piet Heintunnel. De pont brengt je direct naar Amsterdam-Noord.

De VvE

De Vereniging van Eigenaren (Ymere) is actief en financieel gezond, met een meerjarenonderhoudsplan en begroting. De servicekosten bedragen € 212,- per maand. Het gebouw beschikt over twee liften en een betaalde parkeergarage in de kelder.

De erfpacht

De canon voor het huidige tijdvak is volledig afgekocht tot en met 31 januari 2053. Er is reeds overgestapt naar eeuwigdurende erfpacht onder gunstige voorwaarden. Vanaf 1 februari 2053 is een jaarlijkse canon verschuldigd, bij overstap vastgesteld op € 1390,- per jaar (prijspeil overstap), welke jaarlijks wordt geïndexeerd op basis van inflatie.

De highlights

  • Ruim 3-kamerappartement van 75 m²
  • Vierde en tevens hoogste verdieping van het lager gelegen deel, bereikbaar met de lift
  • Lichte hoekslaapkamer met ruimte voor een werkplek
  • Ruime woonkamer met open keuken en inbouwapparatuur
  • Houten kozijnen met dubbel glas (HR++) en warmteterugwinning
  • Verwarming via stadswarmte
  • Twee toiletten en een inpandige berging met wasmachineaansluiting
  • Eigen berging beneden in het gebouw
  • Afsluitbare algemene fietsenstalling aanwezig
  • Actieve en financieel gezonde VvE, meerjarenonderhoudsplan aanwezig
  • De VvE bijdrage is € 212,- per maand
  • Erfpacht afgekocht tot en met 31 januari 2053
  • Mogelijkheid tot het huren van een parkeerplaats in de onderliggende parkeergarage
  • Woz waarde is € 580.000,-
  • Levering in overleg, kan per direct

Kenmerken

Soort woningBovenwoning
Bouwjaar2006
Woonoppervlakte73 m²
Externe bergruimte5 m²
Inhoud238 m³
Aantal kamers3 (2 slaapkamers)
Badkamers1
Gelegen op4e verdieping
EnergielabelA++
VerwarmingStadsverwarming, Warmteterugwininstallatie
IsolatieDakisolatie, Spouwmuurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Spouwmuurisolatie, Dubbel glas, Kierdichting, HR-glas
ParkerenBetaald parkeren
Servicekosten€ 212 per maand
AanvaardingIn overleg

Plattegronden

Video

Ligging

Zelf verkopen?

Benieuwd wat jouw woning waard is?

We verkopen woningen in heel Amsterdam, Amstelveen en Diemen. Eerlijk advies, een sterke presentatie en een makelaar die het hele traject bij je blijft.

Kennismaken

Plan een gratis kennismaking

Waar kunnen we je mee helpen?(Vereist)
Hoe wil je kennismaken?(Vereist)
We nemen dezelfde werkdag contact op, meestal binnen een paar uur. Lees hoe we met je gegevens omgaan in onze privacyverklaring.