Professor J.H. Gunningstraat 31+ PP Amsterdam - Makelaar in Amsterdam
Google review sterren

5.0 op Google

USP vinkje

Uniek concept: MiA methode

USP vinkje

Expert in Amsterdam

USP vinkje

Extensieve kennis van de markt

USP vinkje

Bel ons: 020 845 5878

Amsterdam

Professor J.H. Gunningstraat 31+ PP Amsterdam

  • Vraagprijs: € 335.000 k.k.

Omschrijving

Wat een leuke woning. Gelegen op een rustige locatie met de stad aan je voeten! Het gezellige hoekappartement beschikt over een heerlijk lichte woonkamer met balkon op het westen, twee slaapkamers (beide goed van formaat) en een nette badkamer. Je auto parkeer je comfortabel op je eigen parkeerplaats in de parkeergarage.

De woning is gelegen op de derde verdieping en is ook per lift te bereiken.

De hoekligging maakt deze woning zo leuk. Een heerlijk lichte woonkamer met open keuken en balkon op het westen. Ideaal om na je werk van de middag en avondzon te genieten.

De keuken beschikt over diverse apparatuur waaronder; een combi-oven, koelkast met vriezer, 5-pits-fornuis met afzuigkap en voldoende opberg- en werkruimte.

Handig is de ingebouwde berging waar je ook plaats hebt voor je wasmachine en droger. Op de begane grond heb je een tweede berging (met elektra) tot je beschikking.

Beide slaapkamers zijn goed van formaat. Het toilet is separaat en de badkamer beschikt over een bad met douche, radiator en wastafelmeubel.

Wat een luxe! Je auto parkeer je op je eigen parkeerplaats in de onderbouw. Vanuit de parkeergarage kan je direct met de lift naar het appartement.

Het is heerlijk wonen op de Professor J.H. Gunningstraat. Een groene omgeving om de hoek van het Osdorpplein met al haar winkels en horeca. Maar denk ook aan de Sloterplas en het Nieuwe Meer. Met de fiets ben je in 15 minuten in het Vondelpark. Rustig wonen met de stad aan je voeten!

Wat je zeker wilt weten:
=> goed ingedeeld hoekappartement
=> twee goed formaat slaapkamers
=> nette badkamer en toilet
=> privé parkeerplaats
=> extra berging
=> Goede en actieve VvE, meerjarenonderhoudsplan is aanwezig
=> bijdrage VvE is € 185,- per maand
=> erfpacht bedraagt €1015,- per jaar, welke aftrekbaar is voor de belasting
=> aanvraag voor omzetten naar eeuwigdurende erfpacht is gedaan onder de gunstige voorwaarden.
=> levering kan per direct

Kenmerken

Overdracht

  • Vraagprijs: € 335.000 k.k.
  • Aangeboden sinds: 18-01-2022
  • Status: Verkocht
  • Aanvaarding: In overleg
  • Bijdrage VvE: € 185 per maand

Bouw

  • Soort appartement: Bovenwoning
  • Soort bouw: Bestaande bouw
  • Bouwjaar: 2007

Oppervlakten en inhoud

  • Woonoppervlakte: 69m2
  • Gebouwgebonden buitenruimte: 5m2
  • Inhoud: 229 m3

Indeling

  • Kamers: 3 kamers
  • Slaapkamers: 2 kamers
  • Badkamers: 1 kamer
  • Aantal woonlagen 1
  • Gelegen op Woonlaag 3
  • Voorzieningen Mechanische ventilatie, Tv kabel, Lift

Energie

  • Energielabel A
  • Isolatie Dubbel glas, Volledig geisoleerd, Hr glas
  • Verwarming Cv ketel
  • Warm water Cv ketel
  • CV ketel GAS 2007 Combiketel

Buitenruimte

  • Ligging: Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht
  • Overige ruimtes Toilet, Gang

Parkeergelegenheid

VvE checklist

  • Bijdrage VvE: € 185 per maand
  • Inschrijving KvK Ja
  • Jaarlijkse vergadering Ja
  • Reservefonds aanwezig Ja
  • Onderhoudsplan Ja
  • Opstalverzekering Ja

Locatie

Streetview

Klik/tap om te kunnen zoomen

Blijf op de hoogte

Wil je op hoogte blijven van het laatste nieuws van de Amsterdamse woningmarkt, handige tips en tricks én het nieuwe aanbod? Vul dan je gegevens in.

Neem contact met ons op

Heb je vragen of wil je graag een afspraak maken, neem dan contact met ons op. Wil je graag op de hoogte zijn van het laatste nieuws, stuur ons dan je gegevens!

  • Door gebruik te maken van het contactformulier ga je akkoord met de verwerking van je persoonsgegevens volgens onze privacyverklaring
Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp