Karel du Jardinstraat 57 - Makelaar in Amsterdam
Google review sterren

5.0 op Google

USP vinkje

Uniek concept: MiA methode

USP vinkje

Expert in Amsterdam

USP vinkje

Extensieve kennis van de markt

USP vinkje

Bel ons: 020 845 5878

Amsterdam

Karel du Jardinstraat 57

  • Vraagprijs: € 550.000 k.k.

Omschrijving

In een rustige straat met prachtige sequoia bomen vind je dit royale en goed ingedeelde 3-kamerappartement gelegen op de begane grond van een modern en goed onderhouden complex. Met een eigen entree, een riante woonkamer met open keuken, een heerlijk lichte slaapkamer, moderne badkamer én een zonnige tuin, biedt deze woning het comfort van nu op een geliefde locatie in De Pijp. Ik nodig je graag uit voor een bezichtiging.

Indeling
Via je eigen voordeur stap je binnen in een ruime hal met veel opbergmogelijkheden. De lichte woonkamer is voorzien van een massieve houten vloer en grenst aan de moderne open keuken. Deze is uitgerust met een combi-oven/magnetron, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast met aparte vriezer en veel werk- en bergruimte.

De extra kamer is ideaal als werkplek, logeer- of bergruimte, maar kan ook eenvoudig weer worden samengevoegd met de woonkamer.
De moderne badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en radiator. Het toilet is apart.

Aan de rustige achterzijde bevindt zich de ruime slaapkamer met voldoende plek voor een groot bed en een royale kast.
Handig is ook de tweede inpandige berging met plek voor wasmachine, CV-opstelling en mechanische ventilatie.

Tuin en buitenruimte
De tuin ligt op het noorden, maar dankzij de gunstige ligging schijnt de zon er van halverwege de middag tot in de avond. Bovendien kun je gebruikmaken van de groene, gemeenschappelijke binnentuin met picknicktafels en een speeltuintje.

Praktisch en compleet
Bij de woning hoort een externe berging met elektra (ideaal voor de fiets) en de woning wordt verkocht samen met een privé parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage. Stress bij parkeren in de Pijp behoort dus tot de verleden tijd. De vraagprijs voor deze parkeerplaats is €50.000,-.

Er is een lift in het gebouw en het appartement is volledig geïsoleerd met o.a. HR++ dubbel glas en houten kozijnen. Energielabel A. Erfpacht is afgekocht tot november 2048.

Comfortabel wonen in het hart van De Pijp
In een karakteristiek stukje van de geliefde Pijp, ligt deze fijne woning aan een rustige straat. Een zeldzame combinatie: wonen in alle rust, terwijl je tegelijkertijd geniet van het bruisende stadsleven dat zich letterlijk om de hoek afspeelt.

Binnen enkele minuten sta je op de Albert Cuypmarkt of wandel je door het groene Sarphatipark. De buurt barst van de leuke cafés, gezellige terrassen, hippe restaurants en bijzondere boetiekjes. Van authentieke eettentjes tot internationale keukens – de diversiteit is enorm.
De bereikbaarheid is uitstekend. Diverse trams én de Noord/Zuidlijn zijn op loopafstand. Met de auto ben je binnen 10 minuten op de Amsteldijk, Wibautstraat of Zuid-As. En via de IJ-tunnel of Stadhouderskade rij je zó de stad uit. Ook voor een ontspannen wandeling of fietstocht langs de Amstel is de woning ideaal gelegen.

Hier woon je rustig, maar met alles wat Amsterdam zo aantrekkelijk maakt direct binnen handbereik. De ideale combinatie van comfortabel wonen en het beste van de stad.

Bijzonderheden:
– Ruime woonkamer met open keuken
– Eigen entree
– Ruime slaapkamer
– Heerlijke tuin met veel zonuren
– Veel bergruimte in de woning
– Externe berging met elektra
– Privé parkeerplaats in afgesloten garage, vraagprijs €50.000,-
– Energielabel A
– Erfpacht afgekocht tot 2048
– Gezonde en actieve VvE
– Levering kan per direct

Kenmerken

Overdracht

  • Vraagprijs: € 550.000 k.k.
  • Status: Te koop
  • Aanvaarding: Per direct
  • Bijdrage VvE: € 241 per maand

Bouw

  • Type woning: Appartement begane grond
  • Bouwjaar: 2000
  • Type dak: Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

  • Woonoppervlakte: 71m2
  • Gebouwgebonden buitenruimte: Tuin 49m2m2
  • Inhoud: 245 m3

Indeling

  • Kamers: 3 kamers
  • Slaapkamers: 2 kamers
  • Badkamers: 1 kamer
  • Verdiepingen: 1
  • Gelegen op Woonlaag 1

Energie

  • Energielabel A
  • Isolatie Dubbel glas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
  • Verwarming CV-ketel
  • Warm water CV-ketel
  • CV ketel Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)

Buitenruimte

  • Ligging: Aan rustige weg en in woonwijk

Parkeergelegenheid

  • Parkeerfaciliteiten Vaste parkeerplaats in de parkeergarage

VvE checklist

  • Bijdrage VvE: € 241 per maand
  • Inschrijving KvK Ja
  • Jaarlijkse vergadering Ja
  • Reservefonds aanwezig Ja
  • Onderhoudsplan Ja, MJOP aanwezig
  • Opstalverzekering Ja

Doe een bieding

Doe een bieding op de woning.

Plattegrond(en)

3D weergave

Video

Locatie

Streetview

Klik/tap om te kunnen zoomen

Blijf op de hoogte

Wil je op hoogte blijven van het laatste nieuws van de Amsterdamse woningmarkt, handige tips en tricks én het nieuwe aanbod? Vul dan je gegevens in.

Neem contact met ons op

Heb je vragen of wil je graag een afspraak maken, neem dan contact met ons op. Wil je graag op de hoogte zijn van het laatste nieuws, stuur ons dan je gegevens!

  • Door gebruik te maken van het contactformulier ga je akkoord met de verwerking van je persoonsgegevens volgens onze privacyverklaring
Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp